Разделы:

music

Музика

Спеціалісти виявили, що музика може бути заразною

10

8:15, 28 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Команда математиків виявила, що графіки кількості завантажень музичних хітів нагадують статистичні дані під час епідемій.

Щоб виявити закономірність, фахівці проаналізували дані британського музичного стрімінгового сервісу, який зберігає інформацію майже про 1,4 мільярда пісень, пише inews.

Дослідники виявили, що графік кількості завантажень музичних хітів багато в чому можна порівняти з моделями поширення хвороб. Як відзначили фахівці, найбільш заразливі мелодії проходять через людську популяцію так само як і найнебезпечніші віруси, причому в деяких випадках музичні хіти були навіть більш «заразними», ніж будь-яка відома інфекція.

Вони також виявили, що одні музичні жанри були більш заразними за інші. Так, танцювальні мелодії і метал поширювалися не так стрімко, як попмузика. Але навіть вона поступалася року і хіп-хопу. Найбільш заразливою виявилася електронна музика.

У певному сенсі це дає підказки і про прихильників того чи іншого жанру. Можливо, любителі електронної музики охочіше діляться вподобаним треком, ніж прихильники інших жанрів.

Раніше ми писали про те, що як насправді музика впливає на дітей.

Loading...

Читайте также