Разделы:

McDonald's (4)

За кордоном

Співробітниця McDonald’s розповіла, як отримати безкоштовну їжу

44

12:15, 19 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У TikTok з’явився ролик, у якому працівниця McDonald’s розкрила секрет, як отримати безкоштовну їжу. Кілька колег дівчини підтвердили, що цей метод працює.

Так, співробітниця популярної американської мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s опублікувала у TikTok відео, в якому розкрила перевірений спосіб безкоштовно поїсти, пише maximum.fm

«Народ, я вас зараз навчу дієвого методу, як отримати безкоштовну їжу у McDonald’s. Дивіться, якщо ми переплутали страви у вашому замовленні або вам довелося чекати її дуже довго, ви не повірите, але якщо ви скажете про це спокійно і ввічливо, ми замінимо ваше замовлення і, швидше за все, повернемо гроші», – розповіла дівчина.

Користувачка мережі нагадала, що працівники мережі швидкого харчування – звичайні люди, яким теж не подобається вислуховувати невдоволення і крик. А колеги юзерки підтвердили, що касир дійсно може замінити замовлення і оформити повернення.

Читайте також: Как выявить COVID-19 по дыханию

«Зрозуміло, що ви засмучені, але ви досягнете набагато більшого, якщо будете поводитися максимально чемно», – запевнила працівниця McDonald’s.

Loading...

Читайте также