Разделы:

kofe

Здоров`я

Стало відомо, чи є зв’язок між ожирінням і зловживанням кави

645

11:00, 11 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Кава погіршує гіпофункцію щитовидної залози, і це одна з причин, чому деякі люди повніють або не можуть скинути вагу.

Як розповіла дієтолог Тіана Фіалкова, всього кілька горнят кави на день (або одна банка Red Bull або 0,5 л коли) можуть розбалансувати роботу щитовидної залози, якщо вона – слабка ланка в організмі, пише maximum.fm

«За дослідженнями, надлишок кофеїну знижує активність основного гормону щитовидної залози – трийодтироніну (Т3). Це призводить до поступового уповільнення метаболізму. Звичайно, грає роль початковий стан щитовидної залози і системність / об’єм вживання кави», – зазначила вона. Також, за словами Фіалкової, кофеїн є проблематичним ще в одній гормональній ланці.

«Особливо варто звернути увагу дівчатам, схильним до синдрому домінування естрогенів. Кофеїн збільшує перетворення тестостерону в естроген в печінці. Випиваючи 2 чашки кави на день, ви збільшуєте в організмі естрадіол на 60%», – розповіла дієтолог.

Читайте також: дієтологи пояснили, як кава впливає на метаболізм.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.