Разделы:

tom kruz

шоу-биз

Стало відомо, коли Том Круз полетить у космос на кораблі SpaceX

174

10:30, 24 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У мережі з’явилася інформація про політ Тома Круза у космос на кораблі Crew Dragon. Передбачається, що актор і режисер відправиться на орбіту як космічний турист і буде знімати там кіно.

Так, одним з перших космічних туристів компанії SpaceX може стати голлівудський актор Том Круз. Це підтверджують нові дані сайту космічних запусків Space Shuttle Almanac. Повідомляється, що політ корабля SpaceX Crew Dragon з американською зіркою та режисером Дугласом Лайманом на борту відбудеться у жовтні 2021 року, пише maximum.fm

У списку екіпажу Круз і Лайман відзначені як «Турист 1» і «Турист 2». Третє місце на кораблі поки залишається вакантним.

Читайте також: В Японии создали самый маленький кубик Рубика

Ймовірний політ у космос відомого актора і режисера можна назвати суто туристичним: кілька місяців тому стало відомо про співпрацю Тома Круза з NASA і SpaceX в рамках зйомок фільму на Міжнародній космічній станції. Подробиць про фільм поки немає, але інсайдери запевняли, що чергова стрічка з Крузом у головній ролі не стане продовженням шпигунської франшизи «Місія нездійсненна».

Теги:

Loading...

Читайте также