Разделы:

Uber

В регіоні

Стало відомо, скільки заробляє водій Uber в Україні

1210

12:30, 8 Ноябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Сервіс Uber в Україні стає деталі популярнішим та стрімко розвивається. Тепер стало відомо, яку зарплату отримає водій в Uber.

Так, водії Uber в Україні можуть заробляти в близько 25-30 тисяч гривень. Про це розповів керівник з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи Георгій Соколянський, пише maximum.fm

«Водій може заробляти на платформі Uber значно більше, ніж середня зарплата в Україні і більше, ніж на інших платформах, тому що у нас більше замовлень. Щоб дати вам орієнтир, чистий заробіток після комісії Uber, після витрат може бути в районі 25-30 тисяч гривень. Це після сплати всіх податків і витрат. Те, що я вважаю реалістичним», – сказав він.

Соколянський тако додав, що компанія не є роботодавцем водіїв: «Насправді, вся філософія Uber полягає в тому, що для водія це можливість заробити гроші з вільним графіком, не маючи трудового розпорядку. Ми не говоримо водіям, коли їм виходити на лінію. Ви можете вийти один раз в пів години і просто заробляти, коли ви вийшли. Тому ми не є роботодавцем».

За його словами, компанія просить водіїв підтверджувати податкову реєстрацію (юридична особа або фізична особа-підприємець).

«Тоді ти можеш співпрацювати з Uber безпосередньо. Деякі водії вибирають можливість співпрацювати з Uber не безпосередньо, а через партнерів. Наприклад, автопарки», – розповів Соколянський.

Читайте також: Синоптики шокировали резкой сменой прогноза погоды

Loading...

Читайте также