Разделы:

В регіоні

13:30, 6 Октябрь 2018

246

Стало відомо, які саме борги із ЖКГ українці можуть відпрацювати (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Борги за квартплату українці тепер можуть відпрацювати. Наприклад, прибрати територію біля будинку чи помити під’їзд.

Така можливість детально прописана в урядовій постанові. Які саме борги із ЖКГ можна відпрацювати? І які є обмеження?

Боржник звертається до правління ОСББ, що він хоче відпрацювати свій борг, правління дає згоду, що ця людина може опрацювати такими-то роботами, складається людиною договір, де описується характер робіт, кількість матеріалів і термін виконання роботи, якщо людина в цей термін роботу виконує, складається акт виконаних робіт і списується борг.

Відпрацювати всі борги не можливо. За воду, газ, електроенергію та опалення — доведеться платити. Роботою замість грошей можна розрахуватися виключно за борги з утримання будинку та прибудинкової території.

Боржник може підмітати, мити підлогу чи доглядати за рослинами. Або ж за наявності кваліфікації — електрика, зварювальника чи сантехніка — міняти лампочки, ремонтувати електромережі й труби. І цей механізм не новий. Він і раніше був прописаний законодавчо. Але урядовці його дещо змінили. Тепер — відпрацювати наперед не можна. Лише за накопичений борг. Отримати гроші на руки, якщо працювали більше, — також не вдасться.

Людина начебто заробила гроші, от-так воно і трактувалось колись, а зараз вона не заробила гроші, вона просто відробила свій внесок своєю роботою, ми і так утримуємо свій будинок грошима або своєю роботою.

Читайте також Киянам, які мають борги за воду та водовідведення, будуть перекривати доступ до каналізації

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также