Разделы:

stiven king

коронавирус

Стівен Кінг збирається написати роман про коронавірус

29

11:00, 9 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Своїми планами автор поділився в ефірі ток-шоу The View з Вупі Голдберг.

«Я хочу написати книгу, яка буде присвячена безпосередньо коронавірусу. Я хочу взяти події 2020 року і подивитися, як вони покажуть себе в ролі роману. Це буде складно», – сказав письменник.

Стівен Кінг також розповів про те, як пандемія COVID-19 вплинула на процес написання його останньої книги «Біллі Саммерс» (Billy Summers), і що послужило джерелом натхнення при створенні роману.

У ток-шоу припустили, що новий твір буде схоже на інший роман письменника «Протистояння» (The Stand) 1978 року. Сюжет книги розгортається під час пандемії, яка вбиває практично все населення світу. Сам Кінг заявив, що коронавірус однозначно не схожий на «Протистояння».

Нагадаємо, Стівен Кінг розкрив подробиці конфлікту з Джоан Роулінг, яка написала серію книжок про чарівника Гаррі Поттера. Автор заявив, що Роулінг заблокувала його у твіттері та видалила старий пост, в якому хвалила колегу.

«Вона думає, що трансжінки становлять небезпеку або що вони чомусь не є жінками, або якась у неї ще там проблема з ними. Наприклад, ідея про те, що хтось, хто маскується під жінку, може напасти на справжню в туалеті – якщо Роулінг вірить в це, у неї є право на власну думку. Але коли я висловив свою, вона розлютилася на мене», – зазначив Кінг.

Хай там що, але ми уже не можемо дочекатися, коли Стівен Кінг сяде за роман, присвячений коронавірусу. А ще ми маємо надію, що про нього читатимемо лише у книжках і з жахом згадуватимемо часи, які вдалося пережити.

Раніше ми писали про ТОП-5 кращих екранізацій Стівена Кінга.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.