Разделы:

india

За кордоном

Столицю Індії охопив небезпечний токсичний смог (ФОТО)

219

20:00, 8 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Небезпечне екологічне лихо накрило Нью-Делі – столицю Індії – після святкування головного фестивалю країни Дівалі. Там масовий запуск феєрверків та петард спричинив токсичний смог.

Про це йдеться на сайті AP.

Читайте також Екологи виявили нову небезпечну речовину

Столицю Індії охопив токсичний смог

Повітря в Нью-Делі досягло позначки забруднення в 681 бал через те, що десятки тисяч людей запустили безліч феєрверків і петард під час святкування індуїстського фестивалю Дівалі, хоча напередодні індекс забруднення повітря становив 200 балів.

На фестивалі запустили безліч феєрверків та петард

Уряд також звинувачує у екологічній проблемі фермерів, оскільки на забруднення повітря впливає і горіння стерні на сільськогосподарських полях.

Для того, щоб уникнути забруднень, школи закрили на канікули. Адже зазначається, що такий рівень забруднення атмосфери у 20 разів вищий за безпечну для життя людини позначку, тому токсичний смог може серйозно посилити захворювання серця чи легень. Міцевий житель Ріас Ахмед заявив, що навряд чи забруднення повітря буде зменшуватися в Нью-Делі та навколо нього.

Нью-Делі охопив токсичний смог

Влада намагається зменшити шкідливий пил, розпилюючи воду в багатьох районах та замовляючи покриття для будівельних майданчиків. Окрім того, електростанції на вугіллі в місті закрили та заборонили в’їзд дизельних вантажних автомобілів.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...