Разделы:

jvachka

Здоров`я

Стоматологи відповіли, чи шкодять жуйки зубам

8

19:00, 11 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Жувальна гумка, така проста і невигадлива річ, виявляється, може піклуватися про нас. Реклама старанно переконує нас, що жувальна гумка це не тільки весело, але і ще дуже корисно для зубів, пише colgate.

«Жувальна гумка має масу плюсів, включаючи можливість швидко освіжити дихання і видалити залишки їжі. Однак позитивний вплив швидко закінчується, якщо людина часто жує жуйку, особливо на голодний шлунок», – кажуть стоматологи.

Допоможе схуднути. Згідно з дослідженнями американських вчених, жування жуйки прискорює обмін речовин на 19%. У процесі жування мозок отримує сигнал про ситість, тому вдасться позбутися від постійних перекусів, трохи схуднути.

Поліпшить довгострокову пам’ять. Постійне жування дійсно погіршує короткочасну пам’ять, проте робить позитивний вплив на довготривалу. У 2013 році британські вчені провели дослідження, яке довело, що жування допомагає людині сконцентруватися. Учасники експерименту змогли протягом тривалого часу виконувати складні завдання.

Допоможе зубам. Вживання жуйки без цукру протягом 10-15 хвилин після основного прийому їжі запобігає руйнуванню зубів. Додатковий масаж ясен допомагає запобігти пародонтозу.

Раніше ми писали про те, що ось чому потрібно жувати гумку після кожного прийому їжі.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.