Разделы:

komahi

Суспільство

Так виглядають найнезвичайніші комахи у світі (ФОТО)

1665

10:30, 23 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Мало хто знає про існування цих неймовірних істот.

Раніше ми повідомляли: Унікальні тварини Чорнобиля (ФОТО)

Червонохвіст. Моль родом з Данії. Гусениці цієї молі яскраво жовтого кольору, а їх тіла покриті «плямами» колючого волосся, схожого на голки дикобраза. У центрі спини проходить ще один пучок волосся, при цьому, кожен сегмент тіла також охоплений певною кількістю волосся.

komahi

Богомол «Квітка диявола». Будучи одним з найбільших видів богомола, квітка диявола є також і найдивнішим. Самки цього виду досягають у довжину до 13 см сантиметрів, при цьому в процесі еволюції вони обзавелися різним набором природних кольорів, який дозволяє їм наслідувати орхідеї під назвою «квітка диявола».

komahi

Гарпія велика. Гусениці цих метеликів неймовірно уразливі, тому що їх тіла дуже м’які і практично повністю складаються з білка. Щоб відбитися від хижаків, вони часто вдаються до тактики залякування.

komahi

Бразильська горбатка. Фото, зображене тут, це модель, створена Альфредом Келлером, німецьким скульптором в 1950-х роках. Але не варто думати, що це все вигадка, бо бразильська горбатка – реально існуюча комаха, причому це найдивніша особина у всьому сімействі горбаток.

komahi

Метелик павиноочка атласна. Розмах крил цієї комахи становить аж 25 см, тому цей метелик вважається найбільшим на планеті. Йому також властивий унікальний окрас крил: вони сильно нагадують голову змії, готової напасти на жертву.

komahi

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...