Разделы:

zamok

За кордоном

Так виглядають три найкрасивіших замки Європи

3814

11:45, 5 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Пропонуємо вам помилуватися красивими замками Європи і вирішити, який з них стане частиною вашої наступної відпустки.

Нойшванштайн, Баварія, Німеччина

Це один з найпопулярніших замків Німеччини. Його назва з німецької перекладається як «Нова лебедина скеля». Замок щорічно відвідує більше 1 мільйона людей, пише maximum.fm

Побудований в кінці XIX століття за наказом «казкового короля» Людвіга II, він послужив прототипом замку Сплячої Красуні в паризькому Діснейленді. Вже через кілька тижнів після смерті його першого і останнього власника Людвіга II замок відкрили для відвідувачів, щоб хоча б частково компенсувати витрати.

Так виглядають три найкрасивіших замки Європи - фото 389823

Віндзорський замок, Беркшир, Англія

Чудовий замок з майже тисячолітньою історією, улюблена заміська резиденція королеви Великобританії. Протягом понад 900 років замок є непорушним символом монархії, підносячись на пагорбі в долині річки Темзи. Його ім’ям назвалася і королівська династія (з 1917 року).

Так виглядають три найкрасивіших замки Європи - фото 389824

Мон-Сен-Мішель, Нормандія, Франція

Мон-Сен-Мішель – невеликий скелястий острів, перетворений на острів-фортецю, на північно-західному узбережжі Франції. Місто на острові існує з 709 року. В цей час налічує кілька десятків жителів.

Так виглядають три найкрасивіших замки Європи - фото 389826

Читайте також: Apple вибрала найкращі фотографії, зняті на iPhone в нічному режимі

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.