Разделы:

pliazh

Суспільство

Тепловий удар: як надати першу допомогу

820

11:00, 18 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Червень в Україні здивував високою температурою. Щоб адаптуватися до такої різкої зміни температур, потрібен час і знання, як поводитися у таку погоду.

Щоб захиститися від сонця, рекомендують носити в літній період просторий світлий одяг з натуральних тканин, а також не забувати прикривати голову. Також обов’язково використовувати засоби, що захищають від сонця, пише maximum.fm

Крім того, влітку слід пити якомога більше води, навіть якщо не хочеться. «Якщо в звичайний день випиваєте до 1,5-2 літрів рідини, то в спеку норму можна підвищити мінімум на третину», – прокоментував експерт. Водночас, алкоголь категорично протипоказаний. Адже влітку організм і без того страждає від нестачі рідини.

У спеку важливо охолоджуватися, тому що коли температура тіла піднімається, піт майже перестає випаровуватися, що може призвести до виникнення теплового удару. При тепловому ударі у людини починає темніти в очах, виникає запаморочення і почуття нудоти. При тепловому ударі краще відразу викликати швидку допомогу, але почати з цього:

  • Необхідно перенести потерпілого в тінь
  • Потрібно зняти одяг, послабити ремінь
  • Прикласти до голови холодний компрес
  • Викликати швидку допомогу

Читайте також: Що пити ввечері, щоб добре спати

Loading...

Читайте также