Разделы:

pliazh

Суспільство

Тепловий удар: як надати першу допомогу

886

11:00, 18 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Червень в Україні здивував високою температурою. Щоб адаптуватися до такої різкої зміни температур, потрібен час і знання, як поводитися у таку погоду.

Щоб захиститися від сонця, рекомендують носити в літній період просторий світлий одяг з натуральних тканин, а також не забувати прикривати голову. Також обов’язково використовувати засоби, що захищають від сонця, пише maximum.fm

Крім того, влітку слід пити якомога більше води, навіть якщо не хочеться. «Якщо в звичайний день випиваєте до 1,5-2 літрів рідини, то в спеку норму можна підвищити мінімум на третину», – прокоментував експерт. Водночас, алкоголь категорично протипоказаний. Адже влітку організм і без того страждає від нестачі рідини.

У спеку важливо охолоджуватися, тому що коли температура тіла піднімається, піт майже перестає випаровуватися, що може призвести до виникнення теплового удару. При тепловому ударі у людини починає темніти в очах, виникає запаморочення і почуття нудоти. При тепловому ударі краще відразу викликати швидку допомогу, але почати з цього:

  • Необхідно перенести потерпілого в тінь
  • Потрібно зняти одяг, послабити ремінь
  • Прикласти до голови холодний компрес
  • Викликати швидку допомогу

Читайте також: Що пити ввечері, щоб добре спати

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.