Разделы:

zavtrak

Здоров`я

Терапевт пояснив, чому сніданок не обов’язковий

1116

11:00, 20 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Терапевт з Великобританії Сінан Мір пояснив, що не варто себе картати за відсутність сніданку, адже це не далеко не погана звичка. Насправді відмова від їжі вранці дозволяє схуднути, а не набрати зайві кілограми. І це не єдиний плюс, пише medikforum.

«Пропускаючи ранкову трапезу, ми знижуємо рівень споживання калорій. Це позитивно позначається на рівні інсуліну, головного регулятора обміну речовин у нашому організмі», – пояснив експерт.

До того ж, регулярна відсутність сніданку є своєрідною профілактику гіперінсулінемії та інсулінорезистентності, станів, які викликає підвищена концентрація цукру в крові.

Також така звичка допомагає більше себе дисциплінувати, адже обід ви точно не пропустите і будете уважніше обирати продукти для нього. Саме останній пункт є доволі важливим, адже у сучасному світі люди часто снідають далеко не корисною їжею, адже намагаються встигнути все. Тому краще не їсти вранці взагалі, аніж спокушатись на сумнівні смаколики.

Раніше ми писали про те, що врач-терапевт рассказала об опасности воды из-под крана.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.