Разделы:

tina karol

Новости

Тіна Кароль отримала нагороду на міжнародному кінофестивалі

73

21:15, 23 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Тіна Кароль талановита не тільки як співачка, але й як акторка. У мережі зірка похизувалась черговим досягненням – отриманням кінопремії за участь у фільмі «Колишні».

Тіна Кароль отримала кінонагороду

За майстерне втілення непростої історії молодої жінки Тіна Кароль отримала нагороду кінофестивалю SFAAF у номінації «Найкраща жіноча роль». Окрім цього, відзнаку отримав і режисер кінострічки Євген Баранов, який майстерно створив інтелектуальне короткометражне кіно «Колишні».

Читайте також: Мережу підірвав запальний танець Тіни Кароль і Миколи Тищенка у новорічну ніч (ВІДЕО)

«Фільм «Колишні» здобув перемогу на кінофестивалі SFAAF відразу у двох номінаціях. Вітаю всю команду з ще однією перемогою»,– написала Тіна Кароль.

Як відомо, у червні Тіна Кароль анонсувала вихід короткометражного фільму «Колишні», в якому вона зіграла головну роль. Для зйомок зірка кардинально змінила імідж: перед глядачами вона постала з коротким темним волоссям.

За сюжетом, молода жінка намагається побудувати міцні стосунки з хлопцем. Однак її завжди переслідують фантоми колишніх чоловіків. Головна героїня повинна прийняти нелегке рішення – жити минулим чи сьогоденням.

Подписывайтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также