Разделы:

tina karol

Культура

Тіна Кароль оцінила свої шанси стати найкращою співачкою України

233

19:30, 1 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Останні роки на церемоніях вручення музичних премій в Україні глядач бачить одні й ті самі обличчя, тоді як нагороди створені для того, щоб був прогрес, щоб народжувалися і лунали нові імена.

Читайте також Американська співачка з’явилася на публіці у пальто, надрукованому на 3D-принтері

''Я не жадібна'': Тіна Кароль оцінила свої шанси стати найкращою співачкою України

Такою думкою в інтерв’ю з OBOZREVATEL, повна версія якого вийде найближчим часом, поділилася українська співачка Тіна Кароль. Цього року артистка була номінована на звання «Кращої співачки» в рамках музичної премії M1 Music Awards 2018, однак зізналася, що буде рада, якщо нагороди вручать її опонентам. Церемонія вручення статуеток відбудеться 1 грудня у столичному Палаці Спорту.

«Я отримувала їх двічі, але я за те, щоб статуетки змінювали своїх господарів. В душі я скромна людина, і для мене це важка ноша. Зі статуеткою чи без, я не почну співати гірше. Навпаки, співатиму краще, дай Боже мені здоров’я», — зазначила вона.

«Для чого щороку вручати цю премію іншим людям? Для того, щоб був прогрес. Для того, щоб народжувалися і лунали нові імена, щоб заохочувати тих, хто трудився, старався. Не думаю, що без премії до мене зменшиться повага, правда. І не жадібна я до нагород. Буду дуже рада, якщо цього року статуетки отримають мої опонентки. Ми повинні частіше міняти обличчя, щоб розвивати українську музику», — вказала співачка.

Як додала Кароль, в Україні сьогодні є безліч талановитих виконавців, яким потрібен поштовх і підтримка.

«Я знаю дуже багатьох людей, які сьогодні не можуть достукатися до телеглядачів, їм потрібен поштовх. І ось помітити такий талант, нагородити за те, що ця людина робить таке благо, повірте, це дуже підштовхне його до розвитку. Ми і так непогані, але потрібно ще і ще. Люди цього прагнутимуть», — підсумувала вона.

Нагадаємо, цього році за статуетку найкращої співачки України боротимуться Настя Каменських (NK), Тіна Кароль та Оля Полякова.

Loading...

Читайте также