Разделы:

tom hardi

Новости

Том Харді зіграє у серіалі, який знімуть за мотивами книги Чарльза Діккенса

101

19:00, 26 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Корпорація ВВС вирішила зняти міні-серіал про Різдво, опираючись на сюжет книги знаменитого романіста Чарльза Діккенса. В сімейній історії «Різдвяна пісня» (A Christmas Carol) одну з головних ролей зіграє харизматичний Том Харді, пише 24tv.ua.

Читайте також: Знаменита голлівудська актриса розповіла як бореться зі стресом

Том Харді зіграє головну роль в "Різдвяній історії" Чарльза Діккенса

Автор «Гострих картузів» Стівен Найт повідомив про намір екранізувати як мінімум п’ять книг знаменитого англійського письменника Чарльза Діккенса. Першою з обраних творів стане «Різдвяна пісня» (A Christmas Carol), про це повідомляє видання Collider.

Різдвяна повість, повна назва якої «Різдвяна пісня в прозі, або різдвяне оповідання з привидами», буде екранізована до кінця 2019 року у вигляді міні-серіалу. Він складатиметься з трьох невеликих епізодів, головну роль в яких виконає Том Харді. Актор також приєднається до продюсування проекту.

«Ми плануємо приступити до зйомок у цьому році і представити готовий результат на Різдво», – поділився автор ідеї Стівен Найт.

Також сценарист поділився планами на майбутнє, що стосуються інших знаменитих творів Чарльза Діккенса.

«Я маю намір адаптувати п’ять творів письменника в найближчі шість-сім років. Я думаю, нам вдасться долучити до проекту акторів світового рівня, тому що Діккенс створив великих персонажів. У нас є можливість показати «Девіда Копперфільда​​», «Олівера Твіста» і «Великі надії» на сучасний лад», – зазначив Стівен Найт.

Loading...

Читайте также