Разделы:

tsveti

Суспільство

Топ-10 кімнатних рослин, які виживуть при слабкому освітленні

330

9:41, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Не усі кімнатні рослини потребують великої кількості сонячного проміння. Такі, зокрема, дуже добре очищують повітря в кімнатах.

До вашої уваги 10 кімнатних рослин, які можуть жити без великої кількості сонячного проміння, пише gazeta.ua

Калатея

Чудове листя робить цю рослину бажаним доповненням до будь-якої кімнати. Вона не любить пряме сонячне світло. Оптимальним варіантом для Калатеї буде півтінь.

Діффенбахія

Рослина любить розсіяне світло. Добре ростиме за фіранкою. В теплий період діффенбахія особливо гарна завдяки новими листочками ніжно-зеленого кольору.

Папороть

Це дуже древня рослина, багато видів якої добре ростуть в домашніх умовах. Як в лісах так і у джунглях, домашня папороть росте у тіні. Але тропічне походження передбачає вологе повітря. Тому папороть не терпить пересушений опаленням клімат.

Філодендрон серцевидний

Улюблена рослина багатьох квітникарів. Дуже невибаглива та добре очищує повітря. Любить розсіяне світло та напівтінь. Не любить сонце.

Хлорофітум

Одна з найлегших для вирощування і одна з найпоширеніших рослин. Молода рослина стає дорослою за 1 рік. Гарно очищує повітря, любить розсіяне світло, але непогано росте навіть в темній кімнаті.

Неорегелія

Легка рослина для початківців. Тропічна неорегелія прекрасно живе навіть при штучному освітленні. Цвіте у вологих умовах, у ванній кімнаті. Яскравість забарвлення листя залежить від інтенсивності освітлення.

Читайте також: Instagram может отказаться от показа количества лайков под фото

Драцена маргината

Для любителів тропічної рослинності. Невибаглива «пальма» не любить прямі сонячні промені. Прекрасно себе почуває у тіні, але любить вологе повітря.

Спатифіллум

Легка у вирощуванні рослина, дуже швидко росте. Потребує помірного непрямого світла, може пристосуватися до затемнених місць. Від прямих сонячних променів може отримати опіки.

Сансевієрія

Кімнатна рослина найлегша в догляді та вирощуванні. Можна сказати, що вона не потребує догляду зовсім. Прекрасно переносить сухе повітря та рідкісний полив. Непогано почувається як на сонці, так і в тіні.

Гелксина

Помірність у всьому — ось головне правило догляду за рослиною. Не переносить прямі сонячні променя, тому тримати її краще в полутіні, та на розсіяному світлі.

Loading...

Читайте также