Разделы:

kontsentratsia mozga

Здоров`я

ТОП-3 ефективних способів тренувати мозок

271

10:30, 9 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Ці три науково обґрунтованих способів поліпшити пам’ять і когнітивні здібності працюють на всі 100!

ПОСТІЙНО РОБІТЬ ЩОСЬ НОВЕ

Коли ви робите щось нове для себе або незвичне, ваш мозок створює нові зв’язки між клітинами, це зміцнює пам’ять і мислення. Важливо розвивати якомога більше нових нейронних зв’язків, які допоможуть вам довго залишатися у формі, пише maximum.fm

Почніть освоювати ті навички, які ви вже давно відкладали на майбутнє. Це може бути спорт, хобі, вивчення іноземної мови, рукоділля і т.д. Постійно розв’язуючи нові завдання, мозок адаптується до навантажень і ваші когнітивні здібності стануть більш гнучкими в повсякденному житті.

ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО

Їжте морську рибу як мінімум два рази на тиждень. Риб’ячий жир багатий омега-3 жирними кислотами, допомагає зменшувати запалення і відкладення холестерину в судинах, а DHA захищає нейрони мозку від пошкодження. Вибирайте не хижі види риб, вони містять меншу кількість нейротоксичної ртуті.

Читайте також: Ученые показали, как выглядели вымершие динозавры-танистрофеи (ФОТО)

ТРЕНУЙТЕ МОЗОК

Розвивайте свої когнітивні навички, граючи в інтелектуальні ігри або виконуючи brain-building-вправи для мозку – це захоплюючий і ефективний спосіб поліпшити вашу пам’ять. Кросворди, ігри із запам’ятовуванням слів, Тетрис, Ерудит і навіть мобільні додатки, призначені для тренування пам’яті, можуть стати чудовими ідеями для зміцнення пам’яті.

Loading...

Читайте также