Разделы:

стивен кинг

Суспільство

ТОП-5 кращих екранізацій Стівена Кінга

359

14:00, 9 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Стівен Кінг – один із найпопулярніших сучасних письменників та майстер гостросюжетної прози. І це не дивно, адже немає людини, яка хоча б раз в житті не тримала в руках книгу легендарного автора, або не дивилась фільм. По книгам Стівена Кінга екранізовано близько 200 кінокартин.

«Втеча із Шоушенка»

Просто неможливо почати ТОП найкращих екранізацій Кінга без «Втечі із Шоушенка». Історія про незаконно обвинуваченого в смерті своєї дружини – Енді Дюфрейна завоювала мільйони шанувальників по всьому світу. Головний герой не лише не бажає миритися із беззаконням та жорстокістю, а ще й розробляє та втілює в життя складний план втечі із в’язниці. Про шалений успіх фільму свідчить не лише те, що він отримав сім номінацій на «Оскар», а й незмінна лідерська позиція в рейтингах найкращих фільмів.

втеча із шоушенка

«Зелена миля»

Ця стрічка здатна розчулити будь-кого. Але якщо у фіналі ви, все-таки, не заплакали, то варто задуматись про свою здатність співпереживати. Ще одна драма про життя у в’язниці не менш популярна від попереднього шедевру. Головний герой – невинний Джон Коффі володіє унікальними можливостями зцілювати інших, завжди пробачати будь-яку жорстокість та знаходити в усіх лише хороше. Наскільки б сильно глядачеві не хотілось бачити щасливий фінал, головний герой все одно помирає за чужі гріхи.

зелена миля

«Сяйво»

«Сяйво» – це безперечно один із найвидатніших фільмів жахів усіх часів. Шалений успіх кінокартина здобула завдяки цікавому сюжету та чудовому акторському складу. Зокрема, Джек Ніколсон відмінно виконав роль письменника, який зійшов з розуму в стінах безлюдного і наповненого привидами готелю. Крім того, багато сцен із «Сяйва» часто копіюють в інші фільми, мультфільми чи серіали.

сяйво фільм

«Воно»

Клоун – напевно чи не найстрашніший образ у фільмах жахів. А в двохгодинній екранізації однойменного роману Кінга, клоун Пеннівайз здійснює надзвичайно жорстокі вбивства. «Воно» – це саме той фільм, який повністю відповідає визначенню «страшний» та змусив ціле покоління боятися клоунів, тому не дивно, що ця кінострічка сміливо входить в ТОП-5 найкращих екранізацій «короля жахів» Стівена Кінга.

воно фільм

«Темна вежа»

За сюжетом, останній із ордену стрільців Роланд і його вічний ворог – Людина в чорному, вже багато років ведуть війну в одному з паралельних світів. Хлопчик Джейк, що живе в сучасному Нью-Йорку, стає необхідною умовою для перемоги обох завдяки дару сяйва і здатності переміщатися між світами.

темна вежа фільм

Раніше ми повідомляли ТОП 5 українських пісень відомих на весь світ

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...