Разделы:

За кордоном

15:15, 17 Сентябрь 2018

748

Трагедія в Генуї: як виживають люди після катастрофи (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Місяць після катастрофи. Сотні людей, яких відселили з будинків поблизу зруйнованого мосту в італійському місті Генуя досі поневіряються по готелях та орендованих квартирах. Багато хто не може відійти від шоку. Залишки зруйнованого мосту врізаються прямісінько в будинок, де жили Мілена та її мама. Жінка досі пам’ятає той страшний день.

Я навіть не хочу думати, що було б із моєю мамою, якби вона була вдома сама. Адже спочатку сталася, власне, трагедія, а потім прийшли пожежники й наказали терміново полишити оселю. Я схопила мамині таблетки від тиску й ми пішли з дому в чому були.

І оселю Мілени, і залишки горезвісного віадука влада обіцяє незабаром знести. З будинків по сусідству відселили 600 осіб. Хтось живе в готелях, хтось — орендує помешкання.

Ми сподіваємось, що зможемо забрати якісь речі. Нехай не меблі, то хоча б одяг, книги, фотографії. На них — мій батько, це наші спогади.

Віадук Моранді, зведений півстоліття тому, свого часу був дивом інженерної думки. Проте 14-го серпня частина шляхопроводу — близько двохсот метрів завдовжки — обвалилася разом із автомобілями, що були на ньому. Загинуло 43 людини.

Італійський уряд пообіцяв якнайшвидше відновити автомагістраль. Залишки старого мосту знесуть, причому разом із прилеглими будівлями. Новий віадук має стати дітищем архітектора Ренцо П’яно. Понад сорок років він проектує споруди в десятках міст світу. Лондонський хмарочос Шард — це справа його рук. Ренцо каже — новий міст у Генуї буде сталевим, тож простоїть тисячу років.

Завершити зведення нового мосту посадовці планують приблизно за рік. Місту він вкрай необхідний.

Генуя — важливий морський порт, що приносить чимало коштів до італійського бюджету. Участь у будівництві братиме й компанія «Автостради Італії». І це викликало обурення місцевих, адже саме на цю компанію італійська влада поклала відповідальність за руйнування мосту. Новий віадук коштуватиме до двохсот мільйонів євро. Ще понад 10 мільйонів — знадобиться для знесення старих конструкцій та виплати компенсацій родинам загиблих і постраждалим.

Раніше ми повідомляли Новий міст обійдеться владі італійської Генуї в 150-200 мільйонів євро (ВІДЕО)

 

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.