Разделы:

За кордоном

11:05, 30 Октябрь 2018

103

Трагічний рейс: в Індонезії тривають пошуки чорних скриньок пасажирського літака (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

В Індонезії тривають пошуки чорних скриньок пасажирського літака, який розбився біля острова Ява. Літак впав у море, коли здійснював розворот, щоб повернутися до аеропорту. Чому пілот попросив дозвіл на повернення, поки не відомо. Зі ста вісімдесяти дев’яти людей, що були на борту, ніхто не вижив. Громадян України серед пасажирів та членів екіпажу не має. Сім’ї загиблих отримають — по 3 тисячі доларів компенсації від Індонезії.

litak

Читайте також В Індонезії розбився пасажирський літак з 189 людьми на борту (ВІДЕО)

Кисневі маски на обличчях, в очах жах. Це останнє фото пасажирів, надіслане з індонезійського лайнера за мить до трагедії. На борту було 189 осіб — серед них троє дітей.

Відомо, що Боїнг був нового покоління. Проте у попередньому польоті мав якусь технічну несправність. Її усунули. Літак знову відправили у рейс. Лайнером керував громадянин Індії. Досвідчений пілот, який працював у компанії з 2011 року.

У морі виявили паливний бак, що вибухнув. Саме він призвів до катастрофи — припускають фахівці. Тим часом авіакомпанія після трагедії призупинила переговори про поставку ще 10 Боїнгів даної моделі. Літак належав «Лаян Ейр» — це найбільший бюджетний перевізник Індонезії. Проте у міжнародних рейтингах безпеки авіакомпанія зазвичай посідає одне з останніх місць.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...