Разделы:

kubinskiye sigari

Поради

Три натуральних і дешевих способи прибрати запах сигарет з приміщення

190

12:30, 5 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

У вас у квартирі пахне тютюном? Одними провітрюваннями і протягами тут не обмежишся, тому розповідаємо, як дешево і ефективно прибрати запах сигарет!

Лавровий лист – один з найефективніших і перевірених способів. Як використовувати: закриваємо вікна в сильно прокуреному приміщенні і спалюємо кілька сухих лаврових листів. У цьому запаху потрібно потримати квартиру кілька годин, а потім добре провітрити. Принцип простий – клин клином вибивають. Після лаврового листа запах стоїть схожий на баню, пише maximum.fm

Ароматизатор для будинку з соди – пачка соди і будь-яка ефірна олія на ваш смак (лимон / апельсин / герань). Як використовувати: насипаємо в банку соду, зверху капаємо кілька крапель ефірної олії, розставляємо у приміщенні якомога більшу кількість таких банок.

Кориця – так-так, всім відомі палички кориці також ефективно прибирають небажаний запах. Як використовувати: підпалити цільну паличку кориці. Далі – добре провітрити приміщення.

Читайте також: Звички, з яких починаються токсичні стосунки

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.