Разделы:

para

Суспільство

Три поради парам, у яких кохання на відстані

92

16:00, 14 Февраль 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Іноді життя змушує молодих людей роз’їхатися в різні куточки світу. Як їм зберегти свої почуття на цьому життєвому етапі?

«Ні» обмеженням

Опинившись в різних містах, кожен з партнерів захоче мінімізувати ризик зрад, і це природно. Але не варто забувати про те, що людина створення волелюбна, і будь-які рамки їй захочеться порушити. Не з самого початку, звичайно, але з часом будь-кому захочеться прогулятися по місту, познайомитися з його мешканцями, відвідати цікаві місця, пише maximum.fm

Маленькі радощі

Поки фізично партнери не разом, важливо спілкуватися з тією ж частотою, що і раніше. Відправляйте один одному повідомлення з побажаннями гарного дня, телефонувати. Ви маєте бачити переживання і радості один одного. Маленькі тривоги або божевільні ідеї, розділяти радісні моменти або хвилини щастя, це як раз те, що пов’язує і продовжує любов.

Читайте також: Дієтологи розповіли, як не зірватися під час дієти

Ефект присутності

Коли ви на самоті в чужому місті, що може зігріти і подарувати тепло? Звичайно ж присутність коханої людини поруч. А чому б і не приїхати до другої половинки з раптовим візитом? Якщо такий сюрприз неможливий, можна влаштувати інший. Наприклад, доставити в офіс букет квітів або плюшевого ведмедика в номер.

Loading...

Читайте также