Разделы:

para

Суспільство

Три види страху, які руйнують ваші стосунки

152

21:30, 31 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Ми можемо говорити багато щодо страхів і їх ірраціональності у стосунках. Однак, на ділі завжди краще розкласти все по поличках.

Тілесний страх

Цей страх заснований на переживаннях, які пов’язані з комфортом фізичного тіла людини. Найчастіше людина боїться змін, які пов’язані з появою в її житті партнера. Людині так чи інакше доводиться переглянути свій спосіб життя, хобі, відносини з друзями. Поява інтимної близькості так само може дати ґрунт для переживань, пише maximum.fm

Емоційний страх

Довгий час про ваші переживання знали тільки ви. Ви звикли до того, що можете розраховувати тільки самі на себе. А тут можливий страх виявитися уразливим, оскільки ваші емоції тепер залежать не тільки від вас, але і від партнера. Стосунки змінюють людей, і партнер може боятися, що прокинувшись одного ранку він не впізнає себе.

Інтелектуальний страх

Ви просто боїтеся виглядати дурнішим за свого партнера у відносинах. Такі страхи перед стосунками часто мають представники інтелектуальних професій або люди, які в безперервному саморозвитку. Однак тут варто відзначити: якщо люди вибирають один одного, то приблизно розуміють (а частіше недооцінюють) їх інтелектуальний потенціал.

Читайте також: Стоматологи назвали самые вредные продукты для зубной эмали

Loading...

Читайте также