Разделы:

keyt midltn

За рубежом

Це дуже складно – Кейт Міддлтон здивувала відвертою розповіддю про материнство

212

7:15, 24 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон, яка разом із принцом Вільямом виховує трьох дітей, завжди виглядає стримано та впевнено. Однак, як і в кожної жінки, в неї виникають труднощі, пише 24tv.ua.

Як повідомляє видання People, у вівторок, 22 січня, Кейт Міддлтон відвідала благодійну організацію Family Action, яка допомагає неблагополучним родинам та дітям з групи ризику. Саме там, під час бесіди з опікунами та батьками, герцогиня Кембриджська вирішила поділитись своїм досвідом.

Читайте також: В оливковій сукні: Кейт Міддлтон приміряла вишуканий образ

Кейт Міддлтон розповіла про материнство

Дружина принца Вільяма, яка виховує 5-річного Джорджа, 3-річну Шарлотту та 9-місячного Луї, зазначила, що материнство усім дається нелегко. Навіть при тому, що Кейт Міддлтон допомагає няня, вона все одно стикається з безліччю труднощів.

«Це так важко. У перший рік життя малюка ви отримуєте багато підтримки, а потім залишаєтеся наодинці з усіма проблемами. Всі проходять через одну і ту ж боротьбу», – зізналась Кейт.

Всі учасники заходу були в захваті від такої щирості герцогині Кембриджської. Після зустрічі вони зізнались, що з Кейт Міддлтон було дуже легко спілкуватись, а під час розмови вони зовсім не відчували, що бесідують з представницею королівської родини.

«Коли вона увійшла до кімнати, всі відчули, що вона наш друг. Кейт дуже мила, уважно слухала, а коли деяких з нас переповнювали емоції, закликала бути сміливими і не боятися розповідати свою історію. Вона проявляла співчуття. Я хвилювалася, чи потрібно робити реверанс, як звертатися до неї… Але, коли вона сіла поруч, королівський ореол кудись зник», – розповіла одна з учасниць заходу.

Кейт Міддлтон під час зустрічі з представниками

Герцогиня Кембриджська

Loading...

Читайте также