Разделы:

knigi

Поради

Це корисне заняття неабияк збуджує

124

13:00, 25 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Якщо ви хочете сподобатися їй, але не знаєте, з чого почати, – у нас є одна дуже крута порада. Відразу зазначимо, що мова не про дорогі букети й подарунки. Просто робіть це, і все!

Отже, готові спокушати її? Тоді хутчіш беріться за книжки. Звичайно-звичайно, ви знаєте, що читати корисно, необхідно та важливо. Дехто читає багато і з задоволенням, інші ж віддають перевагу грам – і активним, і комп’ютерним, пише maximum.fm

Але чи підозрювали ви, що читання може зробити вас сексуальнішим? Ні, не завдяки поглибленому вивченню поз Камасутри й особливостей анатомії дівчат, а саме за допомогою художньої та наукової літератури. Як виявилося, такий вид дозвілля здатний підняти рейтинг чоловіка в очах панянок ледь не до небес, та й додати сили, зросту, а також привабливості.

Читайте також: Санта Дімопулос відверто зізналася, скільки заплатила за пологи в Монако

Американці вирішили перевірити, наскільки читання важливе для стосунків і знайомств. За допомогою сайту eHarmony вони з’ясували, яке хобі збільшує популярність користувачів. І – несподіванка.

Слово «читання» в графі «хобі» збільшує шанси на знайомство: чоловік, що віддає перевагу книзі, отримує на 19% більше повідомлень від дівчат.

Тепер ви знаєте, як їй сподобатися. Але це зовсім не означає, що потрібно хизуватися прочитанням книг без безпосереднього процесу. Не забувайте, що хороша та якісна література допоможе вам ще й підтягнути свій словниковий запас, яким теж можна неабияк вразити потенційну кохану!

Loading...

Читайте также