Разделы:

poet

Здоров`я

Це приємне заняття здатне зміцнити імунітет

1431

22:30, 27 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

При регулярному співі поліпшується імунітет, знижується захворюваність на застуди та підвищується стійкість до нервових навантажень і стресу. До такого висновку дійшли лікарі, які закликають людей не соромитися співати.

Якщо людина регулярно співає, у неї покращується вентиляція легенів, що в цілому сприяє зміцненню здоров’я, підкреслили фахівці, пише maximum.fm

Лікарі пояснили, що при співі відбувається швидкий вдих і довгий видих. При цьому збільшується концентрація вуглекислого газу в крові, що веде до активізації імунної системи – організм людини стає стійкішим до сезонних простудних захворювань.

Спів допомагає підвищити імунітет до застуди, допомагає нервовій системі справлятися зі стресом, – зауважив фахівець.

Читайте також: Стало известно, кому полезно есть шоколад

Крім того, спів, особливо в компанії близьких людей, рідних і друзів, дає потужний позитивний психологічний ефект. Коли людина виконує пісню, «прокидається» багато емоції, що надає стимулюючу дію на мозок – в ньому відбувається вироблення речовин, що діють як «гормони щастя».

У результаті людина позбавляється від нагромадження стресу і переключається на позитивне сприйняття світу, підкреслив лікар.

Теги:

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...