Разделы:

avto

Авто

Цей автомобільний бренд став найпопулярнішим у мережі у 2021 році

11

11:00, 11 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

За підсумками дослідженнянайпопулярнішою автомобільною компанією у світі у 2021 році стала Toyota. Японський бренд виявився популярнішим за інших у 47 країнах. У трійці лідерів знову опинилися BMW та Mercedes-Benz.

Користувачі Google у 154 країнах у 31% випадків шукали в мережі новини про Toyota. За онлайн-запитами марка стала номером один у 47 країнах, серед яких Японія, Австралія, Казахстан, Монголія, Таїланд, кілька країн Африки й Південної Америки. Головними причинами успіху фахівці назвали дебюти Land Cruiser 300 та Corolla Cross, а також прем’єра першого масового електромобіля bZ4X.

Як і у 2020 році, в трійку лідерів потрапили BMW і Mercedes-Benz, ставши найпопулярнішими марками у 29 і 23 країнах відповідно. Слідом розташувалася Audi, яка минулого року виявилася найпопулярнішою маркою серед онлайн-запитів у 11 країнах.

Замкнула першу п’ятірку Tesla, яка вперше потрапила до рейтингу експертів. Компанія Ілона Маска стала найпопулярнішою маркою серед користувачів мережі у Китаї, Гонконгу, Макао, а також Сінгапурі й Ізраїлі. Погіршили свої позиції Volkswagen, Mitsubishi та Alfa Romeo. Українців же найбільше цікавив Renault.

Раніше ми писали про те, що американець почав майнити криптовалюту на своїй Tesla.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.