Разделы:

kurinnja

Здоров`я

Цей несподіваний фактор дозволяє швидше кинути курити

196

15:00, 13 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Куріння – шкідлива звичка, і з цим ніхто не сперечатиметься. Одні кажуть, що запросто змогли її позбутися, іншим же потрібно було докласти чимало зусиль для цього. Учені ж назвали фактор, який може сприяти тому, що людина кине курити.

Виявилося, що курці, які краще розбираються у математиці, зазвичай, швидше кидають курити. До такого висновку прийшли науковці з Університету штату Огайо, пише maximum.fm

Зокрема, вчені зауважили, що серед курців, які набрали більший бал за математичними тестами, відсоток вдалої відмови від згубної звички був вищим.

Дослідники вважають, що причиною тому є краще запам’ятовування чисел, які демонструють ризики курців. Це призводить до усвідомлення більшого ризику і до більшого бажання кинути.

«Люди, які добре знаються на математиці, пам’ятали більше лячної статистики, яку ми надали, і це зробило свій вплив», – розповідає Бріттані Шутс-Рейнхард, провідний автор дослідження і доцент кафедри психології в Університеті штату Огайо.

Також учені додали, що результати можуть пояснити, чому в багатьох дослідженнях з’ясовується, що курці, які підходять до процесу відмови ґрунтовно, мають вищий показник успішності.

Читайте також: Диетолог рассказал, какие разгрузочные дни дают лучший результат

Теги:

Loading...

Читайте также