Разделы:

shaurma

Здоров`я

Цей популярний фастфуд можна їсти на дієті

1547

8:30, 14 Апрель 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Весняний сезон підготовки до літа офіційно оголошено відкритим, тож чимало людей сідають на суворі та не дуже дієти у гонитві за стрункою фігурою. Але багато хто й не здогадується, що навіть на правильному харчуванні можна дозволити собі цей фастфуд.

Карантин змусив багатьох людей зачинитись у домівках та виходити лише у разі потреби. Однак відсутність фізичних навантажень, а також дуже коротка відстань до холодильника частенько призводять до появи зайвих кілограмів. Тому, якщо ви вирішили взятись за фігуру чи дотримуватись дієти, кількість смаколиків рекордно зменшується, пише maximum.fm

Але цей популярний фастфуд стає чудовим варіантом для трапези навіть тоді, коли всі «погані» страви давно під забороною. Можна видихнути спокійно, адже дієтологи дозволили смакувати шаурмою, яка далеко не така шкідлива, як бургер з картопелькою фрі та Coca-cola. Річ у тому, що шаурма складається з м’яса, овочів та лаваша. Тому її легко зробити вдома, а найкраще доповнювати соусом з грецького йогурту, щоб точно не перевищити кількість спожитих калорій.

Читайте також: Названы новые симптомы коронавируса

Теги:

Loading...

Читайте также