Разделы:

yogurts

Здоров`я

Цей молочний продукт приносить користь організму

1246

11:05, 31 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Медики стверджують, що в раціоні харчування має регулярно з’являтися натуральний йогурт. Він не тільки покращує роботу травлення, але і знижує ризик розвитку гіпертонії.

Відомо, що цей молочний продукт багатий на пробіотики, калій, кальцій, фосфор, магній, вітаміни В5 і В12, пише foodinformer

Ці елементи здатні захистити від стрибків артеріального тиску, тому що мають антигіпертензивну дію. Вони знижують об’єм циркулюючої крові, збільшують ширину просвіту судин і тим самим знижують загальний периферичний опір. Також вони зменшують силу серцевих скорочень і серцевий викид.

Дієтологи кажуть, що такою корисною властивістю володіє тільки натуральний йогурт, без різних хімічних добавок. Його можна з’їсти після сніданку. При регулярному вживанні йогурту (не менше 5 разів на тиждень) ризик розвитку гіпертонії знизиться на 25%. При цьому, крім мінералів, які допомагають зменшити ймовірність появи захворювання, включається інший захисний фактор.

Читайте також: Який продукт додати в раціон, щоб схуднути і продовжити життя

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.