Разделы:

kofe

Здоров`я

Цей смачний напій підтримує молодість мозку

2160

9:45, 3 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Команда дослідників з різних країн світу виявила у популярного напою нові корисні властивості. Саме улюблена ранкова кава допомагає здоров’ю.

Міжнародна команда учених зі США, Бразилії та Європи організувала експеримент з впливом кофеїну на тварин. Виявилось, що ароматна кава допомагає захистити мозок від впливу старіння, пише maximum.fm

Дослідження з мишами довели, що кофеїн здатен блокувати рецептори, що провокують погіршення роботи мозку у старшому віці і викликають збільшення гормонів стресу та проблеми з пам’яттю.

До того ж, регулярне вживання кави дозволяє підтримувати на хорошому рівні роботу печінки і жовчного міхура. Це знижує ризики розвитку цирозу та раку.

Недавні ж дослідження також показали, що три чашки кави на день зменшують ризики передчасної смерті, адже нормалізують рівень глюкози в крові та позитивно впливають на метаболізм. Щоправда, варто розуміти, що йдеться про ароматний напій без цукру та молока.

Читайте також: Ученые назвали самый опасный возраст для мужчин и женщин

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.