Разделы:

polufabrikat

Здоров`я

Ці дешеві продукти краще взагалі не куштувати

1200

14:00, 1 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Дешеві ковбаси, сосиски, напівфабрикати, тверді сири, рибні консерви і солодощі увійшли у топ найнебезпечніших продуктів.

Нікого вже не здивуєш, що замість м’яса у дешевій ковбасі – небезпечна маса з дешевих відходів. У напівфабрикатах: заморожених пельменях, варениках, млинцях містяться трансжири і фосфати, пише maximum.fm

Технологи стверджують: за низькою ціною може бути тільки сирний продукт, в якому нуль молока, зате повно небезпечних трансжирів, а точніше, звичайного маргарину. Споживання таких «сирів» може привести до печії, хвороб серцево-судинної системи і не тільки. Для здешевлення сирних продуктів замість молочного жиру додають пальмову олію, рафіновану, яка провокує ракові пухлини.

Дешеві зразки рибних консервів небезпечні тим, що важкі метали з банки можуть потрапити в саму рибу. А «акційні» консерви, у яких закінчується термін зберігання, а тому і реалізується за безцінь, можуть викликати ботулізм, смертельну хворобу, яка лікується тільки в стаціонарі лікарні.

Всі дешеві солодощі – з використанням пальмової, кокосової олії замість вершкового масла, штучних барвників. Вони викликають гіпертонічні хвороби, ожиріння печінки, призводять до цирозу печінки, підшлункової залози, ожиріння серця.

Читайте також: Як почати їсти менше цукру: прості поради

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.