Разделы:

fistashki

Здоров`я

Ці горішки визнали ефективним продуктом при схудненні

318

10:45, 22 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені з Каліфорнійського університету, США, встановили, що регулярне вживання фісташок сприяє схудненню і зниженню кров’яного тиску.

До такого висновку дослідники прийшли завдяки експерименту за участю декількох десятків добровольців, пише maximum.fm

Так, половина випробуваних протягом чотирьох місяців вживала трохи більше 40 грамів фісташок без добавок щодня. Також всі учасники дослідження отримали рекомендації щодо способів збільшення фізичних навантажень і харчування з урахуванням обмеження калорійності. В результаті все піддослідні схудли на 5% від своєї початкової ваги, знизивши також відсоток жиру на талії.

При цьому ті, хто їв фісташки, мали додаткові переваги. У них вчені відзначили зниження систолічного і діастолічного артеріального тиску, антиоксидант лютеїн, альфа-каротин і бета-каротин у вищих концентраціях в крові, а також більш здорове співвідношення ненасичених жирних кислот до насичених.

Читайте також: День осеннего равноденствия перевернет жизнь 4 знаков зодиака «с ног на голову»

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.