Разделы:

eda v indii

Здоров`я

Ці харчові вподобання можуть свідчити про дефіцит корисних речовин в організмі

198

10:30, 21 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Здавалося б, ви нещодавно попоїли, а голод уперто відмовляється вас покидати. Це може стати причиною появи зайвих кілограмів, тож потрібно щось робити. До прикладу, звернути увагу на те, чи отримує ваш організм достатню кількість корисних речовин.

Експерти назвали корисні речовини, дефіцит яких може стати причиною регулярного переїдання, пише maximum.fm

Магній. Якщо ви виявите, що тягнетеся до шоколаду – однієї з найпопулярніших пристрастей до їжі, – вам може знадобитися трохи магнію. Це мінерал, необхідний для роботи м’язів і нервів, регуляції артеріального тиску, контролю цукру в крові та артеріального тиску.

Кальцій. Хочете газовану воду? Швидше за все, вам потрібно збільшити споживання кальцію. Багато людей люблять газовані напої з цукром, проте дослідження показали, що фосфорні кислоти, які містяться в них, можуть позбавити ваші кістки такого необхідного кальцію (і магнію), створюючи порочне коло виснаження і спраги.

Читайте також: Специалисты рассказали, как улучшить работу мозга без лекарств

Вуглеводи. Не можете перестати їсти торт? Можливо, вам потрібно буде їсти більше складних вуглеводів. Замість того, щоб з’їсти ще один шматок торта, приготуйте миску цільнозернову вівсянку або закуски з цільнозернових крекерів.

Залізо. Деяким людям просто подобається смоктати лід. Хоча зв’язок між анемією (нестачею заліза в організмі) і тягою до льоду все ще не зрозумілий, експерти припускають, що це може бути пов’язане з тим, що жування льоду збільшує приплив крові до мозку.

Зверніть увагу на сигнали, які подає ваш організм. Це дозволить не перевантажувати його та правильно харчуватися.

Теги:

Loading...

Читайте также