Разделы:

vitamin D

вітаміни

Ці непомітні симптоми можуть говорити про дефіцит вітаміну D

524

10:30, 15 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як же виявити, що вітаміну D недостатньо у вашому організмі? Дієтолог Роб Хобсон назвав симптоми, які можуть виникнути. Ними поділилося видання Medikforum.

М’ЯЗОВА СЛАБКІСТЬ

За словами Хобсона, вітамін D також підтримує нормальну функцію м’язів, і було висловлено припущення, що його дефіцит може бути пов’язаний з м’язовим болем.

«Дослідження, опубліковане у British Medical Journal, показало, що зниження сили та слабкість м’язів були пов’язані з дефіцитом вітаміну D, і що це частіше спостерігається у літніх людей, оскільки їх здатність синтезувати вітамін D через шкіру знижується з віком», – пояснює він.

ДЕПРЕСІЯ

Низький рівень вітаміну D був пов’язаний з низькою концентрацією серотоніну в мозку і депресією.

«Дослідження показало, що серед групи дорослих норвежців люди з низьким рівнем вітаміну D були більш схильні до депресії. Натомість прийом добавок вітаміну D поліпшував симптоми», – додав він.

ТУПИЙ БІЛЬ У КІСТКАХ

Вітамін D необхідний для підтримки кісток і їх структури. Це поживна речовина допомагає регулювати вміст кальцію і фосфору – мінералів, необхідних для підтримки міцності кісток – в організмі.

«Низький рівень вітаміну D може збільшити ризик переломів і станів кісток, таких як остеопороз, через їх ослаблення», – наголошує Хобсон.

КАШЕЛЬ І ПРОСТУДА

Хоча взимку інфекції верхніх дихальних шляхів є звичайним явищем, дослідження показали, що підтримка достатньої кількості вітаміну D може допомогти знизити ваші шанси захворіти.

Раніше ми писали про те, що ці симптоми сигналізують про дефіцит вітаміну В12.

Loading...

Читайте также