Разделы:

vitamin D

вітаміни

Ці непомітні симптоми можуть говорити про дефіцит вітаміну D

871

9:00, 21 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Як же виявити, що вітаміну D недостатньо у вашому організмі? Дієтолог Роб Хобсон назвав симптоми, які можуть виникнути. Ними поділилося видання Medikforum.

М’ЯЗОВА СЛАБКІСТЬ

За словами Хобсона, вітамін D також підтримує нормальну функцію м’язів, і було висловлено припущення, що його дефіцит може бути пов’язаний з м’язовим болем.

«Дослідження, опубліковане у British Medical Journal, показало, що зниження сили та слабкість м’язів були пов’язані з дефіцитом вітаміну D, і що це частіше спостерігається у літніх людей, оскільки їх здатність синтезувати вітамін D через шкіру знижується з віком», – пояснює він.

ДЕПРЕСІЯ

Низький рівень вітаміну D був пов’язаний з низькою концентрацією серотоніну в мозку і депресією.

«Дослідження показало, що серед групи дорослих норвежців люди з низьким рівнем вітаміну D були більш схильні до депресії. Натомість прийом добавок вітаміну D поліпшував симптоми», – додав він.

ТУПИЙ БІЛЬ У КІСТКАХ

Вітамін D необхідний для підтримки кісток і їх структури. Це поживна речовина допомагає регулювати вміст кальцію і фосфору – мінералів, необхідних для підтримки міцності кісток – в організмі.

«Низький рівень вітаміну D може збільшити ризик переломів і станів кісток, таких як остеопороз, через їх ослаблення», – наголошує Хобсон.

КАШЕЛЬ І ПРОСТУДА

Хоча взимку інфекції верхніх дихальних шляхів є звичайним явищем, дослідження показали, що підтримка достатньої кількості вітаміну D може допомогти знизити ваші шанси захворіти.

Раніше ми писали про те, що ці симптоми сигналізують про дефіцит вітаміну В12.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.