Разделы:

ovoschi

Здоров`я

Ці овочі мають бути в раціоні всіх, хто хоче схуднути

1639

10:15, 11 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Тим, хто прагне до схуднення, слід включити в раціон ці овочі: вони – головні помічники в справі позбавлення від надлишків жиру. Про це розповіла дієтолог Наталія Пугачова.

Дієтолог пояснила, що однією з головних переваг овочів для тих, хто худне, це насиченість клітковиною, що створює в шлунку необхідний об’єм їжі і забезпечує тривале відчуття ситості. Ці три овочі дієтолог назвала головними для схуднення, пише maximum.fm

Капуста. Різноманітні капустяні овочі (білокачанна, червона, кольорова капуста та інші) містять харчові волокна, вітаміни С, U, РР, сульфорафан, кальцій і магній, тобто речовини, без яких процеси схуднення неможливі. Дуже корисна квашена капуста: її поїдання значно покращує функціонування кишечника.

Огірки. Овоч відрізняється високим вмістом води і калію, може вживатися без обмежень. Огірки дають відчуття наповненості шлунка і, завдяки великій кількості вологи, стимулюють метаболізм. Найкраще їсти ґрунтові, світло-зелені, з м’якою шкіркою, каже фахівець.

Буряк. Овоч підвищує витривалість, покращує механізми контролю відчуття голоду, привчає кишечник працювати правильно. Його клітковина і кислоти стимулюють травлення, магній, а марганець і калій енергетичний обмін. Корисні самі коренеплоди, а також бурячиння.

Читайте також: Учені назвали страву, яку не варто розігрівати: ви будете здивовані

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.