Разделы:

voda

Здоров`я

Ці ознаки сигналізують про нестачу води в організмі

985

10:45, 17 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Багато людей звикли думати: якщо не пити достатньо води, то обов’язково буде зневоднення. Чи так це насправді – розповіли фахівці, пише maximum.fm

Суха шкіра. Якщо ваша шкіра в цілому скоріше суха, ніж нормальна або жирна, то це, звичайно, не може бути симптомом.

А ось, якщо сухість шкіри нетипова, на це точно варто звернути увагу. Майте на увазі, що достатньо вологи ми втрачаємо через шкіру не тільки в спеку, а й в прохолодну погоду.

Читайте також: Названі найкращі напої для боротьби з мігренню

Сечовипускання. Один з найефективніших способів контролю над гідратацією організму – спостереження за сечовипусканням. Якщо це відбувається кілька разів на день, об’ємно, а сама сеча світла, то все в порядку. Ну, а якщо навпаки, то вам терміново необхідні кілька склянок води.

Голод. Жага чудово вміє маскуватися під голод. Огляд досліджень на цю тему показав, що дорослі люди з маркерами зневоднення організму, як правило, мали вищу масу тіла. Тому, якщо вам постійно хочеться їсти, спробуйте пити більше води, щоб перевірити, чи не в цьому справа.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.