Разделы:

golova bolit

метеозалежність

Ці ознаки свідчать про те, що ви метеочутливі

10

18:30, 15 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Людина надто сприйнятлива до коливань погоди через ослаблений імунітет або хронічні захворювання. Найчастіше проблема з серцево-судинною системою також супроводжуються метеочутливістю, пише medportal.

Метеозалежність проявляється різними симптомами. Прояв розладів багато в чому залежить від віку та нашого загального стану здоров’я. У молодих людей з хорошим здоров’ям зміни в погоді можуть супроводжуватися нездужанням, у літніх людей, які страждають на хронічні захворювання в ці періоди погіршується самопочуття і дають про себе знати старі болячки. Метеочутливі люди зазвичай скаржаться на підвищену стомлюваність, втрату фізичної сили, занепад розумової активності, неможливість зібратися з думками.

Метеочутливість залежить від вихідного стану організму. Захворювання відзначають найчастіше у людей, які рідко бувають на свіжому повітрі, ведуть сидячий спосіб життя та займаються розумовою працею. У них занадто звужені зони мікрокліматичного комфорту.

Рекомендовано приймати сонячні та повітряні ванни. Більше часу на свіжому повітрі. Це допоможе вашому організму впоратися з проблемою. Варто також займатися лікувальною фізкультурою.

Раніше ми писали про те, що ученые заявили, что собаки могут различать разные языки.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.