Разделы:

kartofel'noye pyure

їжа

Ці помилки допускають всі, готуючи картопляне пюре

488

9:00, 11 Ноябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Першу помилку ви робите, коли ріжете картоплю різними шматочками. Маркус Ворінг стверджує, що однакові за розміром шматочки мають вирішальне значення. Якщо нарізати картоплю нерівномірно, є ризик, що дрібніші шматочки будуть перевареними. А це своєю чергою зробить пюре водянистим і несмачним.

Другу помилку ви допускаєте, коли варите картоплю на дуже великому вогні. За словами шеф-кухаря, варити потрібно тільки на невеликому вогні в підсоленій воді. У тих, хто не дотримується цієї поради, пюре виходить перевареним, що теж негативно позначиться на консистенції страви.

Третю помилку люди роблять, коли відразу починають подрібнювати картоплю. Маркус каже, що після закінчення варіння необхідно злити воду з каструлі і дати пюре «відпочити» протягом п’яти хвилин. І тільки потім починати товкти картоплю, додавати до неї вершкове масло, сир і зелень на смак.

Рніше ми писали про те, як їсти картоплю і худнути: відповідь експертів.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.