Разделы:

frukti і ovochі

Здоров`я

Ці продукти допомагають зберегти психічне здоров’я

638

10:30, 25 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Ці продукти дозволяють потурбуватись не лише про фізичне, а й про психічне здоров’я. Такі смаколики обов’язково повинні бути в раціоні в холодну та складну пору.

Раніше ми повідомляли: Сладости вызывают рак: топ опасных продуктов

Осіння пора може негативно вплинути не лише на імунітет, а й на емоційний стан, тому важливо стежити за своєю трапезою, адже вона може покращити самопочуття, повідомляє maximum.fm.

Яблука. Цей звичайний фрукт є дуже популярним у будь-яку пору року, але найцінніші та найкорисніші вони восени. Це підтверджують і недавні дослідження, відповідно до яких ці смаколики позитивно впливають на неврову систему.

Гарбузи. Високий вміст мінералів покращує роботу мозку, а лютеїн та зеаксантин зміцнюють пам’ять у молоді та літніх людей. А гарбузове насіння здатне покращувати настрій, адже сприяє виготовленню серотоніну у мозку.

Куркума. Ця спеція не лише пришвидшує загоювання ран, а й чудово допомагає при розладах та депресії. Не варто забувати й про те, що куркума додає особливого смаку стравам.

Кориця. Ще одна спеція, яка стимулює мозок, а також допомагає урівноважити рівень цукру в крові. Запашна кориця підходить і для солодощів, і для напоїв, і для каш та фруктів.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...