Разделы:

produkti

Поради

Ці продукти можуть замінити таблетку від головного болю

460

8:00, 27 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Знову заболіла голова? Перш ніж ковтати порцію знеболювальних і спазмолітиків, підемо на кухню і подивимося, що там у нас є: раптом знайдеться щось з нашого списку? Про це пише gastronom.

Кавун. Ці ягоди складаються з води на 92%, і кавуни допомагають уникнути зневоднення організму навіть в сильну спеку. Зневоднення стає частим фактором виникнення головного болю і у кожної третьої людини з мігренню – низька кількість води в організмі стає спусковим гачком до початку нападу.

Гриби. Іноді головний біль виникає в результаті проблеми всмоктування шлунком корисних речовин через підвищену кишкову проникність. Але допомогти шлунку можуть гриби, оскільки в них міститься багато рибофлавіну (вітаміну В2). Також його багато в кіноа і яйцях.

Імбир здатний знижувати запальні процеси, в тому числі в кровоносних судинах. Для полегшення головного болю приготуйте гарячий імбирний напій. Залийте три невеликих шматочків свіжого імбиру двома чашками води, доведіть все разом до кипіння і дайте настоятися. У готовий напій для смаку додайте шматочок лимона і мед.

Раніше ми писали про те, що врачи рассказали, какая еда вызывает головную боль.

Loading...

Читайте также