Разделы:

eda

Здоров`я

Ці продукти не варто поєднувати між собою

7

8:45, 11 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Як пише Medikforum, від цих харчових поєднань варто відмовитися. Але не варто відразу ж братися за серце. Просто спробуйте мінімізувати споживання цих пар продуктів.

1. Випічка з білого борошна та варення, джем. Булочка з варенням або тост із білого хліба з джемом – знайоме поєднання, чи не так? Однак цієї комбінації, на думку лікарів, слід уникати. Прості вуглеводи – як у білому хлібі, так і у варенні – викликають різкі коливання рівня цукру й інсуліну в крові, що підвищують ризик захворювання на діабет 2 типу.

2. Бургер та пиво. Вони також не повинні вживатися разом. Подібне поєднання сильно уповільнює травлення та метаболізм. Організм спочатку розщеплює алкоголь, а потім жир, який починає осідати у відкладеннях на животі, стегнах.

3. Сочевиця та червоне вино. При такому поєднанні значно гальмується всмоктування заліза – це пояснюється тим, що рослинні дубильні речовини, що містяться у червоному вині, погіршують всмоктування рослинного заліза в організмі.

4. Алкоголь та кофеїн. Багатьом здається, що кофеїн допомагає протверезіти, але насправді він послаблює седативні властивості алкоголю та специфічним чином впливає на роботу мозку. Згідно з дослідженням вчених з Університету Темпл, людина може почуватися менш п’яною, ніж насправді. У результаті вона може більше випити.

5. Чорний чай та молоко. Науковці констатують, що молоко повністю зводить нанівець протизапальний ефект чорного чаю. Білки молока пов’язують антиоксиданти, що містяться в чаї, і таким чином перешкоджають засвоєнню організмом. Своєю чергою кофеїн чаю перешкоджає засвоєнню кальцію з молока.

Поб’ємося об заклад, перша пара надзвичайно популярна по всьому світу. Ба більше, ви теж нею грішите.

Раніше ми писали про те, що названы продукты, которыми нельзя закусывать алкоголь.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.