Разделы:

produkti_ kotorie portyat vam koju

Здоров`я

Ці продукти небезпечно їсти на голодний шлунок

34

10:00, 8 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Раціон визначає наш стан і настрій, але деякі продукти можуть завдати шкоди кишківнику, якщо вживати їх натщесерце.

Банани. Попри всю користь бананів для організму, їх краще не включати в ранковий раціон. Вони багаті магнієм, який при вживанні натщесерце доволі швидко засвоюється, що приводить до збільшення навантаження на серцево-судинну систему, пише mlyn.

Гострі приправи і соуси. Згідно з рекомендаціями дієтологів, слід виключити з раціону гострі приправи і соуси. Ці, здавалося б, нешкідливі прянощі збільшують ймовірність розвитку гастриту і виразки. Спеції можна знайти в таких стравах як бутерброди з гострою гірчицею, хроном або часниковою приправою.

Сирі овочі. Цей пункт спеціально для тих, хто дотримується дієти і вважає, що салати корисні в будь-яку добу. Дієтологи стверджують, що сирі овочі, все ж не найкраща їжа натщесерце. Вони багаті на клітковину, яка може збільшити навантаження на шлунок. Крім того, овочі на сніданок можуть викликати метеоризм і болі в животі.

Йогурти. Йогурти – традиційний сніданок тих, хто поспішає, і тих, хто не любить готувати вранці. На жаль, в такі моменти його користь просто випаровується. З’їдений натще йогурт не принесе шкоди, але і користі теж.

Раніше ми писали про те, що названы полезные продукты, богатые витамином A.

Loading...

Читайте также