Разделы:

krov

Здоров`я

Ці продукти перешкоджають згущенню крові

59

10:15, 29 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Існує багато продуктів, які можуть природним шляхом розріджувати кров і допомагають знизити ризик утворення тромбів, пише ivona.bigmir.

Часник. У часнику містяться фітонциди, які надають оздоровчий вплив на серцево-судинну систему. Часник нейтралізує шлаки і токсини і тим самим запобігає виникненню кров’яних тромбів.

Ананас. Тропічний плід містить особливий фермент, який розщеплює білки, що вважається ефективним засобом від виникнення серцево-судинних захворювань і високого кров’яного тиску. Дослідження показують, що цей фермент може розріджувати кров, руйнувати тромби і зменшувати їх утворення.

Чорна смородина. Вітамін С є в чорній ягоді, яка також багата міддю, сіркою, сріблом. До того ж вітамін С міститься і в листі смородини. Примітно також, що ягода здатна підвищити тонус судин, а також зміцнити серцевий м’яз.

Риба. Користь такого продукту, як риба полягає в жирних кислотах Омега-3. У ЖК особливо потребує головний мозок. При вживанні продуктів з їх вмістом активізуються обмінні функції між мембранами клітин.

Червоне вино. Приємні новини! У шкірці ягід червоних сортів винограду містяться поліфеноли, які є потужними антиоксидантами. Завдяки їм вживання помірної кількості червоного вина або червоного виноградного соку перешкоджає «склеюванню» тромбоцитів і утворенню тромбів.

Раніше ми писали про те, що ученые рассказали, какой уксус поможет снизить уровень сахара в крови.

Loading...

Читайте также