Разделы:

voda s limonom

Здоров`я

Ці продукти шкідливо їсти вранці

883

7:30, 9 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Не варто вживати в їжу вранці продукти, які викликають подразнення шлунка, пише maximum.fm

Часто можна почути поради про вживання зранку води з лимоном. Але насправді на голодний шлунок категорично не рекомендують пити будь-які кислі напої, інакше можна спровокувати розвиток шлункових розладів, газоутворення, тяжкість і нудоту.

Копчена і пряна їжа, апельсиновий сік, вода з лимоном, всього цього не варто вживати після пробудження. Крім того, не радять їсти на сніданок і солодке. Шоколадка зранку може різко збільшити рівень глюкози в крові, а для її утилізації знадобитися викид інсуліну в організмі. Високі дози інсуліну сприяють розвитку інсулінової резистентності, а також порушують механізми апетиту.

Читайте також: Какими продуктами можно заменить лук

Також на порожній шлунок не варто пити каву вранці. Після її вживання активізується вироблення соляної кислоти в шлунку, що може бути причиною виникнення ерозій, здатних переростати в гастрити і виразки.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.