Разделы:

volossya

Здоров`я

Ці продукти здатні поліпшити стан волосся

280

9:00, 9 Август 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Щоб волосся росло міцним, потрібно наситити організм необхідними речовинами. Дієтолог Ольга Безугла розповіла, в яких продуктах ви знайдете корисні та поживні речовини.

Яйця. З яєчного білка ми отримуємо необхідні протеїни, з яких утворюється стрижень волосини. У жовтку ж є біотин або вітамін H, який необхідний для побудови генового матриксу волоса. Дефіцит біотину виникає, якщо довго приймати антибіотики (частина біотину виділяється корисними кишковими бактеріями), пише maximum.fm

Боби. Вегетаріанцям слід звернути увагу саме на бобові! Це альтернативне джерело білка. А ще в бобах багато цинку, який стимулює ріст волосся і відновлює його структуру.

Полуниця. Захищає волосся, завдяки високому вмісту вітаміну C. Вітамін C попереджає ламкість і витончення волосся через шкідливий вплив ультрафіолету.

М’ясо. Крім білків, у м’ясі є залізо, яке регулює частину генів, що запускають ріст волосся. При дефіциті заліза волосся випадає, адже воно необхідне для побудови нових клітин, а клітини волосяного фолікула діляться дуже активно.

Читайте також: Врачи рассказали, что угрожает здоровью детей летом

Теги:

Loading...

Читайте также