Разделы:

avto

Авто

Ці речі категорично не можна залишати в машині взимку

15

11:00, 2 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Зима – непростий час для автомобілістів. І в такий час треба бути уважним не тільки за кермом, але і свідомо підходити до зберігання речей у транспортному засобі. Що не можна залишати в авто взимку?

Музичні інструменти

Експерти не рекомендують залишати взимку в транспортному засобі свої музичні інструменти, особливо, коли на вулиці сильний мороз. Спочатку ви не помітите жодних змін, але через деякий час ваш інструмент може зламатися. Найчастіша проблема – поява «тріщин» на дерев’яній основі, пише sud.ua.

Консервовані продукти

Для консервування так чи інакше використовується вода. При замерзанні вона може підірвати банку. Але ще гірше, якщо порушення герметичності буде невелике, непомітне оку. В такому випадку зіпсованими консервами можна отруїтися при вживанні.

Гаджети

Мобільні телефони, ноутбуки та інші гаджети не дружать з низькими температурами, тому не забувайте їх в салонах. Навіть незначний мороз може вивести вашу техніку з ладу, зокрема сильно страждає акумулятор пристроїв.

Раніше ми писали про те, що в Луцке подросток на машине родителей убегал от патрульных и въехал в толпу людей (ВИДЕО).

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.