Разделы:

potera cheloveka

Поради

Ці речі насправді розумні люди ніколи не роблять

36

12:20, 27 Сентябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Всі прагнуть бути успішними та розумними, але чимало людей лише вдає з себе когось кращого. Ось 4 речі, які ніколи не роблять інтелігентні особистості.

Якщо ви хочете досягнути більшого та стараєтесь стати кращою версією себе, то маєте пам’ятати про кілька правил. На платформі medium пояснили, що майже ніколи не роблять успішні люди.

4 речі, які є звичними для розумних людей:

1. Не надумують

Розумні не витрачають надто багато часи на роздуми. Як не дивно, характерною рисою інтелігентних осіб є смиренність. Інтелект є побічним продуктом досвіду та знань. Тому вони усвідомлюють, що є те, чого вони не можуть зробити чи знати.Тому вони вживають заходів. Якщо вони знаходять щось цікаве, то витратять 140% своєї енергії на це. Але як тільки вони зрозуміють, що це не принесло результатів, то одразу покинуть справу.

Як визначити псевдорозумну людину? Просто запитайте у неї, що вона насправді зробила для досягнення цілей. Якщо чуєте виправдання бездіяльності, то все очевидно.

2. Не люблять розмови ні про що

Вони завжди доволі чесні та прямолінійні, тому цінують і свій, і ваш час. Тому ви рідко можете почути, як інтелектуал протягом 30 хвилин балакає про відпустку. Вони просто не бачать у цьому сенсу. І це не дивно, адже це своєрідний фільтр: якщо ви не ображаєтесь на прямолінійність, то також розумні, в іншому ж випадку – лише вдаєте з себе когось.

3. Не шукають причин та передумов, щоб діяти

Інтелектуальні люди іноді поводяться по-дитячому, але не варто плутати це з безцільністю. Хоч вони пояснюють, що їм просто подобається якась справа, але насправді вони знають, що роблять. Тому не намагаються кожному пояснити, чому обрати ту чи іншу сферу роботи. Вони звикли довіряти внутрішнім імпульсам у поєднанні з зовнішньою інформацією. А от псевдорозумні завжди будуть шукати мільйон причин, щоб за щось взятись.

4. Не говорять багато

Ще однією особливою рисою високоінтелектуальних людей є те, що вони рідко є у центрі розмови. Вони просто розуміють, що більшість балачок є марними. Після років спроб та помилок вони приходять до істини, що їхні слова рідко приводять до будь-якого відчутного результату. Зате вони зосереджуються на діях.

Ще одна причина – вони чудові слухачі. І це не дивно, адже так вони отримують цікаву та важливу інформацію. Також це гарна тактика: нащо доводити те, що ви вже знаєте, та витрачати на це енергію. Якщо ви чуєте, що хтось домінує у розмові, то, швидше за все, ви маєте справу з псевдоінтелектуалом.

Раніше ми писали про те, що науковці з’ясували, як похмілля впливає на розумові здібності.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.