Разделы:

vinograd

Здоров`я

Ці суперпродукти покращують мозкову діяльність

381

14:00, 24 Октябрь 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Регулярне вживання цих смаколиків допомагає не лише краще та швидше концентруватись на роботі та вивчати щось нове, а й покращує самопочуття. Всі ці продукти можна знайти у будь-якому магазині.

Команда японських науковців спільно з італійськими дійшла до висновку, що доволі прості смаколики дозволяють покращити діяльність мозку навіть у літніх людей, пише maximum.fm

Серед смаколиків опинилось какао, адже його плоди здатні ефективно зменшувати рівень запальних процесів в організмі, покращувати циркуляцію крові та концентрацію уваги.

Не менш корисним для розумової діяльності є виноград. Все завдяки ресвератролу, який здатен пригнічувати вільні радикали, які й погіршують когнітивні функції. Також виноград знижує рівень поганого холестерину і зменшує ризики появи тромбів.

І звичайний зелений чай позитивно впливає на активність когнітивних функцій. Не варто забувати і про галлат епігаллокатехіну, який стабілізує роботу мозку.

Читайте також: Як карантин вплинув на сон: цікаве дослідження

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.